Developer C++/C#

IT

Oborniki Śląskie, PL, PL-55-120

JOYNEXT - WE CONNECT FUTURE

Inteligentne rozwiązania dla pojazdów połączonych w sieć - to właśnie JOYNEXT. Pracujemy nad technologiami przyszłości, które stają się coraz ważniejsze dla producentów samochodów i ich klientów. Ponieważ na drodze do autonomicznej jazdy coraz ważniejsza staje się komunikacja danych pojazdu z urządzeniami mobilnymi, takimi jak smartfony, z innymi pojazdami (V2V) lub z systemami infrastruktury (V2X). JOYNEXT zajmuje się również nowym i dalszym rozwojem usług opartych na chmurze. Zawsze staramy się znaleźć równowagę pomiędzy innowacyjnością a trwałością. Podczas rozwoju naszych produktów w centrum uwagi znajduje się użytkownik końcowy, jego potrzeby i zastosowanie.

Z ponad 1.300 pracownikami na całym świecie JOYNEXT przenosi technologię connected cars na nowy poziom. Jesteśmy obecni w siedmiu miejscach, nasze centra rozwoju i innowacji znajdują się w Dreźnie (Niemcy) oraz w Ningbo (Chiny).

JOYNEXT jest bezpośrednim dostawcą (Tier1) dla przemysłu motoryzacyjnego i od ponad 20 lat jest partnerem rozwojowym i dostawcą systemów dla znanych producentów samochodów. Nasze technologie connected infotainment oraz smart connectivity gateway można znaleźć w ponad dziesięciu milionach pojazdów na całym świecie.

JOYNEXT Employees pl

Do naszej lokalizacji w Siemianicach (obok Obornik Śląskich) obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

TWOJE ZADANIA

  • Samodzielne planowanie i wykonywanie całościowych projektów rozwojowych

TWOJE KWALIFIKACJE

  • Bardzo dobra umiejętność programowania w języku C++/C#
  • Znajomość dobrych praktyk kodowania oraz narzędzi i technik wspierających tworzenie dobrej jakości kodu
  • Szeroka wiedza o technologii tworzenia rozproszonych aplikacji przetwarzających duże ilości danych, działających
  • w środowiskach Windows i Linux;
  • Umiejętność współpracy i komunikacji w środowisku rozproszonych, wielokulturowych zespołów
  • Znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY

  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość nauki pod okiem doświadczonych ekspertów, chętnie dzielących się wiedzą
  • Pracę w wspierającym zespole ciągle poszukującym usprawnień, samodzielnie tworzącym nowe rozwiązania

PAŃSTWA WNIOSEK

Wykorzystaj swoją szansę w JOYNEXT i aplikuj poprzez nasz portal aplikacyjny z kompletem dokumentów, podając swoje oczekiwania płacowe i możliwy termin rozpoczęcia pracy.

TWÓJ PUNKT WIDZENIA

Lubisz wykorzystywać swoją wiedzę w praktyce? W takim razie JOYNEXT jest właściwym miejscem dla Ciebie. Oferujemy Ci ekscytujące wyzwania związane z naszymi innowacyjnymi produktami technicznymi, wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy, jak również atrakcyjne świadczenia socjalne i indywidualne możliwości dokształcania. U nas nie tylko technologia jest odpowiednia - oferujemy Ci również przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku - w tym najlepsze perspektywy kariery.

OSOBA KONTAKTOWA

Sylwia Garbowska tel. +48 71 337 70 65

JOYNEXT Sp. z. o.o.
Siemianice, ul. Poznańska 4
PL-55-120 Oborniki Śląskie

jobs.joynext.com

Job ID: 1693

Z niecierpliwością czekamy na Państwa zgłoszenia!