Advanced Quality Planning Engineer

Quality

Oborniki Śląskie, PL, PL-55-120

JOYNEXT - WE CONNECT FUTURE

Inteligentne rozwiązania dla pojazdów połączonych w sieć - to właśnie JOYNEXT. Pracujemy nad technologiami przyszłości, które stają się coraz ważniejsze dla producentów samochodów i ich klientów. Ponieważ na drodze do autonomicznej jazdy coraz ważniejsza staje się komunikacja danych pojazdu z urządzeniami mobilnymi, takimi jak smartfony, z innymi pojazdami (V2V) lub z systemami infrastruktury (V2X). JOYNEXT zajmuje się również nowym i dalszym rozwojem usług opartych na chmurze. Zawsze staramy się znaleźć równowagę pomiędzy innowacyjnością a trwałością. Podczas rozwoju naszych produktów w centrum uwagi znajduje się użytkownik końcowy, jego potrzeby i zastosowanie.

Z ponad 1.300 pracownikami na całym świecie JOYNEXT przenosi technologię connected cars na nowy poziom. Jesteśmy obecni w siedmiu miejscach, nasze centra rozwoju i innowacji znajdują się w Dreźnie (Niemcy) oraz w Ningbo (Chiny).

JOYNEXT jest bezpośrednim dostawcą (Tier1) dla przemysłu motoryzacyjnego i od ponad 20 lat jest partnerem rozwojowym i dostawcą systemów dla znanych producentów samochodów. Nasze technologie connected infotainment oraz smart connectivity gateway można znaleźć w ponad dziesięciu milionach pojazdów na całym świecie.

JOYNEXT Employees pl

Do naszej lokalizacji w Siemianicach (obok Obornik Śląskich) obecnie poszukujemy pracowników do pracy na stanowisku:

Inżynier ds. Planowania Jakości

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w środowisku produkcyjnym w obszarach zarządzania jakością, nowych projektów, logistyki lub zarządzania procesem

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane o profilu technicznym)

  • Zdolność prowadzenia interdyscyplinarnego zespołu

  • Umiejętność skutecznej komunikacji na wszystkich poziomach i we wszystkich wymaganych obszarach organizacyjnych

  • Biegłość w zbieraniu, analizowaniu i prezentacji danych

  • Mile widziana praktyczna znajomość standardów dotyczących zapewnienia jakości w rozwoju i zatwierdzaniu nowych wyrobów i procesów oraz zatwierdzaniu zmian w projektach seryjnych, opartych na m.in. APQP, VDA MLA, VDA 2, PPAP

  • Mile widziane kwalifikacje audytora wewnętrznego (procesu i/lub systemu)

  • Swobodna komunikacja w języku angielskim. Język niemiecki będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point)

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • Komunikowanie klientowi wymaganych zmian zgodnie z wymaganymi standardami oraz w uzasadnionych przypadkach, uzyskiwanie zgody na ich wprowadzenie

  • W przypadku projektów zmianowych, zaplanowanie i przeprowadzenie interdyscyplinarnego procesu zatwierdzenia wyrobu i procesu produkcyjnego przez klienta (PPA lub PPAP), zgodnie z wymaganymi standardami i wymaganiami klienta

  • W przypadku projektów zmianowych, moderowanie procesu przygotowania mających zastosowanie produktów pracy, zgodnie z wymaganiami klienta i standardami JOYNEXT

  • Identyfikowanie i planowanie działań mających na celu osiągnięcie zakładanych celów oraz ich regularne monitorowanie

  • W przypadku projektów zmianowych, inicjowanie działań korygujących oraz zapewnienie skutecznej eskalacji dla stwierdzonego ryzyka oraz odchyleń od założonych celów i wymaganych standardów

  • Raportowane statusu jakościowego projektów zmianowych (KPI) do Kierownictwa Jakości i Nowych Projektów

  • Zatwierdzenie 1-szej wysyłki wyrobów do klienta po wprowadzeniu zmiany i jej zatwierdzeniu przez klienta (zewnętrznego i/lub wewnętrznego)

  • Zapewnienie proaktywnej i skutecznej komunikacji zarówno z klientem zewnętrznym, jak i wewnętrznym

W zamian oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w nowoczesnej firmie w branży Automotive,

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,

  • Kantyna firmowa i dofinasowanie do posiłków,

  • Darmowa kawa i herbata,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • MultiSport,

  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,

  • Imprezy firmowe i integracje,

  • Firmowa drużyna sportowa,

  • Bezpłatny parking

PAŃSTWA WNIOSEK

Wykorzystaj swoją szansę w JOYNEXT i aplikuj poprzez nasz portal aplikacyjny z kompletem dokumentów, podając swoje oczekiwania płacowe i możliwy termin rozpoczęcia pracy.

TWÓJ PUNKT WIDZENIA

Lubisz wykorzystywać swoją wiedzę w praktyce? W takim razie JOYNEXT jest właściwym miejscem dla Ciebie. Oferujemy Ci ekscytujące wyzwania związane z naszymi innowacyjnymi produktami technicznymi, wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy, jak również atrakcyjne świadczenia socjalne i indywidualne możliwości dokształcania.
U nas nie tylko technologia jest odpowiednia - oferujemy Ci również przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku - w tym najlepsze perspektywy kariery.

OSOBA KONTAKTOWA

Sylwia Garbowska tel. +48 71 337 70 65

JOYNEXT Sp. z. o.o.
Siemianice, ul. Poznańska 4
PL-55-120 Oborniki Śląskie

                                                                                jobs.joynext.com

Job ID: 1997

Z niecierpliwością czekamy na Państwa zgłoszenia!